اخبار

سپیده عاملی

فوریه 4, 2019 توسط ۰ نظر معرفی پرسنل و فراگیران

سلام?

باعث خوشحالیمه که توسط موسسه میزبان معرفی میشم.
دوره طبیعت گردی میزبان برای شخص من نه تنها یکی از بهترین دوره هایی که گذروندمو تشکیل میده بلکه این کلاسها شدن نقطه عطف زندگیم!
بنده متولد ۲۳ آبان ۱۳۷۱ از فراگیران اولین دوره میزبان (طبیعت گردی) هستم.. از طریق بیلبوردهای تبلیغاتی با موسسه اشنا شدم و بعد از کسب اطلاع از شرایط مطلوبی که با معیارهای مورد نظرم سازگار بودند سریعا ثبت نام کردم..
محیط کلاسها بسیار مطلوب و روابط بچه های فراگیر با هم و با پرسنل خیلی گرم و صمیمی بود و برای منی که از رشته کاملا غیر مرتبطی (حسابداری) ک اصلا دوستش نداشتم میومدم تک تک کلاس ها برام به شدت جالب بودن و تازگی داشتن..
با شرکت در این دوره بود که بعد از سالها درس خوندن برای اولین بار معنای ‘لذت از درس’ برام مجسم شد و ‘احساس تعلق به جای درست’ تو زندگیمو داشتم!
در طی دوره بیشتر اوقات شاهد حضور آقای نصرت آقایی همراه بچه ها سر کلاس ها بودیم..
کلاسهای حشره شناسی اقای نادری, پرنده شناسی اقای بختیاری, اشنایی با ملل خانم ابراهیمی, اردوی عملی درس بقا در طبیعت, کلاس اداب و معاشرت اقای نصریان و اشنایی با پستانداران اقای کشیری جزو بهترینای کلاس های دوره ما بود.
بعد از دریافت گواهی پایان نامه از موسسه و یک سال بعد از گرفتن کارت راهنمای طبیعت گردی از طریق همکاری با فعالان گردشگری کسب تجربه کردم و جهت بهبود سطح کیفیت شغلی تحصیل در رشته زبان و ادبیات فرانسه رو شروع کردم.
درحال حاضر در زمینه تورهای داخلی و قزوین گردی با هدف کار در سطح بین المللی مشغول به فعالیت هستم.

بدون پاسخ به “سپیده عاملی

نظری ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های مورد نیاز علامتگذاری شده اند *


*