اخبار

به ۹۰ گردشگری نیاز داریم

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مهرداد تاوتلی در نشست خبری تشریح خدمات اقامتی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی درخصوص وضعیت گردشگری کشور اظهار داشت‌: معتقدم به واقع باید برای رصد کاستی و نواقص گردشگری کشورمان به ۹۰ گردشگری نیاز داریم.

مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی ادامه داد: اینکه عنوان می‌شود صنعت گردشگری می‌تواند جایگزین نفت شود نه تنها دیدگاه نادرستی نیست بلکه حتی ثروت آفرینی حوزه گردشگری بسیار بیشتر از درآمد نفت می‌تواند درامد ایجاد کند زیرا هم اکنون نیز وقتی گردشگری خارجی به ایران سفر می‌کند بدون دخالت دولت‌ها فواید توریست و هزینه کرد آن در جیب خدمت دهنده می‌رود.

تاوتلی همچنین با پرداختن به معضلات خانه های مسافر که بدون ضابطه مسافر جذب می کنند درحالیکه مسائل بهداشتی و ایمنی لازم را در نظر نمی گیرند، افزود: بازنشستگان و یا افراد کم درامد مسلما به دلیل درامد پایین بیشترین متقاضی چنین خانه‌های هستند و این مسئله باعث آسیب به صنعت هتلداری کشور می‌زند و مطالبه این است که همه فعالین در حوزه باید در زیر سایه قانون کار کنند.

وی با تشریح خدمات اقامتی به بازنشستگان کشوری عنوان کرد: این مجموعه که متعلق با سازمان تامین اجتماعی و با مدیریت سازمان بازنشستگی است خدمات اقامتی خود را با ۵۰ درصد تخفیف به خانواده بزرگ بازنشستگان ارائه می‌دهد.

تاوتلی با فرارسیدن ایان دهه فجر و طرح ۴۰ سال – ۴۰ هتل تصریح کرد: در ادامه طرح های تشویقی برای اقامت مردم و بازنشستگان از روز ۱۰ بهمن ماه پیش فروش آن لاین هتل‌ها آغاز می‌شود تا افراد بتوانند برای ایام نوروز هتلهای خود را رزرو کنند و در ایام نوروز نیز در تمام هتل ها مراسم سال تحویل و در راهروهای هتل ها نیز سفره هفت سین چیده می‌شود کما اینکه در ایام مختلف سال نیز به فراخور مناسبت های برنامه‌های متنوعی صورت می‌پذیرد از جمله به مناسبت جشن‌های ژانویه چنین برنامه‌های برای توریست‌های خارجی اجرا شد.

مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی همچنین درباره قیمتگذاری نرخ هتلها نیز عنوان کرد: معتقدیم نرخ هتلها باید براساس یک نسخه جهانی تبیین شود و در طول ۳۶۵ روز سال نیز مانورها و تشویق های هتل‌ها در حوزه پابرجا باشد.

بدون پاسخ به “به ۹۰ گردشگری نیاز داریم

نظری ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های مورد نیاز علامتگذاری شده اند *


*