اخبار

ثبت نام دوره های دوگانه صدور بلیط خطوط هوایی(بند الف)

به منظور ارتقای سطح علمی و کاربردی دفاتر خدمات مسافرتی، موسسه هتلداری و جهانگردی میزبان اقدام به برگزاری دورهای صدور بلیط هواپیمایی برای نخستین بار در استان می نماید.

وحید نصرت آقایی مدیر عامل موسسه هتلداری و گردشگری میزبان با اعلام این خبر گفت: آموزش در توسعه و رونق گردشگری استان نقش اساسی داشته و عدم توجه به این مبحث، صدماتی را به این صنعت نو پا در قزوین وارد می نماید.

وی با اشاره به برگزاری دورهای صدور بلیط هواپیمایی در استان افزود: با توجه به نیاز دفاتر خدمات مسافرتی استان به افرادی با دانش و مهارت صدور بلیط خطوط هواپیمایی و همچنین ارتقای سطح آموزش نیروی انسانی در این صنعت، موسسه میزبان زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری و با همکاری سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان قزوین اقدام به برگزاری دورهای صدور بلیط هواپیما برای اولین بار در استان نموده است.

وی درباره زمان برگزاری این دوره اظهار داشت: سطح مقدماتی((Basic این دوره به مدت ۱۲ روز و در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند با شماره ۳۶۶۰۰۵۵ جهت کسب اطلاعات تماس گرفته و یا به محل مؤسسه واقع در خیابان خیابان خیام جنوبی- روبروی پارکینگ سرچشمه مراجعه نمایند.

Tags:

بدون پاسخ به “ثبت نام دوره های دوگانه صدور بلیط خطوط هوایی(بند الف)

نظری ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های مورد نیاز علامتگذاری شده اند *


*