اخبار

ایران برای دومین بار توانست به عضویت هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری درآید.

ه گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه راهنمایان گردشگری ایران توانستند درسال ۲۰۱۷ و در خلال میزبانی از هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری صاحب اولین نماینده در مجامع جهانی گردشگری به عنوان عضوی از هیئت مدیره فدراسیون جهانی شوند، امسال هم در هجدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری که به میزبانی کشور گرجستان برگزار شد آرش نورآقایی، رئیس پیشین کانون سراسری راهنمایان گردشگری ایران با تجربه ۴ ساله ریاست بر این کانون ملی موفق شد به عنوان دومین نماینده ایران در فدراسیون انتخاب شود.

در انتخاباتی که عصر روز ۴ بهمن در گرجستان برگزار شد آرش نورآقایی موفق شد تا با اخذ ۲۶ رای از ۳۹ رای موجود به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری ایران انتخاب شود تا بدینوسیله راهنمایان گردشگری ایران برای دومین بار پیاپی صاحب یک کرسی از عالیترین نهاد راهنمایان گردشگری جهان شوند.

دیگر اعضای هیات مدیره این فدراسیون که در کنار آرش نورآقایی فعالیت خواهند کرد خانم ویولا لوییز با ۳۵ رای از انگلیس، خانم مری کمپ کلارک از انگلیس با ۳۴ رای، آقای رومانو دل روزاریو از فیلیپین با ۲۵ رای و آقای جین رییز با ۲۰ رای از آمریکا هستند. همچنین برای دومین بار پیاپی خانم آلوشکا ریچه به عنوان رئیس هیئت مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری انتخاب شدند.

امروز همچنین در رقابتی برای کسب میزبانی نوزدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری، کشور صربستان با کسب ۲۴ رای به عنوان میزبان این کنوانسیون جهانی در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.

بدون پاسخ به “ایران برای دومین بار توانست به عضویت هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری درآید.

نظری ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های مورد نیاز علامتگذاری شده اند *


*